Lokality měření


MO Plzeň 7 - Radčice

Městský obvod Plzeň 7 - Radčice má rozlohu 4070411m2 a t.č. 937obyvatel, nachází se na západní straně Plzně, mezi MO Plzeň 9-Malesice a jižněji situovaným MO Plzeň 5-Křimice. Leží na levém břehu řeky Mže a při výjezdu směrem na Plzeň je sevřen chráněným přírodním skalním útvarem, na kterém je postaven romantický zámeček z počátku 20.století.

K Plzni přísluší Radčice od roku 1976 , od r. 1990 jsou městským obvodem č. 7. MO má zemědělský charakter daný úrodnou půdou v jeho okolí a protékající řekou Mží. Na severu jeho katastru se nachází i vzrostlé lesy. Centrum obvodu je chráněnou památkovou vesnickou zónou, vč. návsi s kapličkou a historickými statky. Na západním okraji obvodu vyrostl průmyslový areál pro lehkou výrobu.

Plzeň 9 - Malesice

Plzeň 9 - Malesice jsou městským obvodem o rozloze 903,34 ha na severozápadním okraji statutárního města Plzně. Městský obvod vznikl teprve 1. ledna 2003 z území dosud samostatné obce Malesice, před tím tvořící součást okresu Plzeň-sever. Je zde evidováno 22 ulic a 227 adres.

Území městského obvodu sousedí na východě s městským obvodem Plzeň 7-Radčice, na jihu s městským obvodem Plzeň 5-Křimice a s obcíVochovem, na jihozápadě s městem Město Touškov, na západě s obcí Čeminy, na severozápadě s obcí Příšovem, a na severu s obcí Chotíkovem.
 

https://umo7.plzen.eu/zivot-v-obvodu/aktualne-z-obvodu/informace-o-schuzce-tykajici-se-hluku-z-prumyslove-zony-v-radcicich.aspx

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.